TWISTED - całe życie z wariatami

TWISTED - całe życie z wariatami

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

FORUM W BUDOWIE! (trochę tu pusto, ale się rozkręcamy! ~Admin)

#1 08-05-13 13:14:39

 ars

Non-Entity

Skąd: Bułgarskie Centrum Hu*ozy
Zarejestrowany: 07-05-13
Posty: 29

ars wita Was

ARS, czyli Anna Reznor-Schmitt, o wieku mówić nie będzie, bo to wstyd nieziemski.
Ars jest potwornie nudnym człowiekiem, bez planów, bez ambicji, żyjącym z dnia na dzień. Fanatyczka, beznadziejnie zakochana w Trencie Reznorze i Johnny'm Deppie, jeszcze beznadziejniej w basiście Strachów Na Lachy - Longinie "Lo" Bartkowiaku. Tak, co do tego ostatniego, też nie do końca rozumiem dlaczego, ale pewnie zrozumiem podczas następnego koncertu.
Po prawie nieprzespanej nocy mam zamroczoną mózgownicę, więc oto nastąpi koniec postu. Być może go edytuję jak mi się przypomni coś ciekawego lub nieciekawego.


______________
what if everything around you isn't quite what it seems?
what if all the world you think you know is an elaborate dream?

Offline

 

#2 08-05-13 14:27:27

 Ksiądz Wiesław

Ojciec Założyciel

31264377
Skąd: Ostrowiec
Zarejestrowany: 05-05-13
Posty: 41
WWW

Re: ars wita Was

Widzisz, tak właśnie rozkmniniałam skądże Ci się ten „ars” wziął, a zapytać zapomniałam.
Ars może i nie ma ambicji, ale człekiem nudnym absolutnie nie jest - więc niech nie pierniczy smutów, bo jest istotą inteligĘtną i mONdrą, co już jej mówiłam parę razy xD
Arsie mój Ty - cieszu jo sie bordzo, że tu jesteś i mam nadzieję - przyczynisz się do rozwoju tego upośledzonego forum.
Amen.

***

Uwaga, uwaga! Achtung!
Ars, jako najbardziej aktywny dotychczas użytkownik, dzielnie przyczyniający się do rozwoju tego umysłowo upośledzonego forum, zostaje nagrodzony rangą VIPa i pięknym, czerwonym kolorkiem!
POZDRAWIAM!
~Ojciec Założyciel



______________________________________________

Uprasza się użytkowników o posty: wyczerpujące, rzetelne, konstruktywne, twórcze, inteligentne - a nie: lekceważące i nie wnoszące nic do dyskusji.

http://www.allstephenmoyer.com/wp-content/uploads/2011/01/tumblr_l9uctzYh0Y1qcs3sko1_500.gif
http://kebawe.com/wallpapers/rammstein/animations/logo01.gif

K s i ą d z   W i e s ł a w   W a m   b ł o g o s ł a w i !
P r z e d p o k ó j   z   W a m i !

______________________________________________

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl